Życie równoległe...


To mój drugi blog.
Pierwszy , to Loreen Doll Page - blog o mojej lalkowej pasji.

Podobają Ci się moje prace?
Napisz do mnie.
Możesz nabyć te, które pokazuję na blogu lub zamówić .

Wykonam zlecenia dla małych galerii prezentów lub kwiaciarni.
Zapraszam do współpracy!!!!No to zaczynamy :)

"Sekrety Makijażu" Eryki Sokólskiej

Dziś temat zupełnie nie związany z robótkami, a z makijażem,
 ale bardzo bliski każdej kobiecie.

W EMPIKU za niecałe 50 zł można zamówić/kupić książkę 
"SEKRETY MAKIJAŻU" Eryki Sokólskiej.
Książkę kupiłam w AVON i muszę przyznać, ze był to dobry zakup.


Książkę skwitować można jednym zdaniem : są tu przedstawione podstawy makijażu, które dla żadnej z kobiet nie powinny być obce.

 Autorka i makijażystka Eryka Sokólska zdradza w niej swoje zawodowe triki – dzięki którym można wykonać makijaż wydobywający i podkreślający atuty urody, a tuszujący niedoskonałości.
W książce oprócz modelek wystąpiło dwadzieścia gwiazd. Kobiety te na co dzień widuje się w telewizji i na okładkach kolorowych pism. 

 Z książki  można dowiedzieć się, co się kryje pod określeniem "dobry makijaż". Zawiera ona mnóstwo cennych informacji na temat produktów, odpowiednich dla danej kobiety i porady, w jaki sposób je dobierać i stosować. Wiedza teoretyczna i praktyczne wskazówki opisane w książce pomogą bawić się makijażem i tworzyć różne jego wersje, w zależności od indywidualnych cech urody, wieku, a także okoliczności. 


 Warto wspomnieć, że każda złotówka ze sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazane na „Wielką Kampanię Życia- AVON Kontra Rak Piersi“.

3 komentarze:

  1. Ja maluje sie dokładnie tak samo, to wtedy gdy pierwszy raz sięgnełam po podkład i kredkę mając chyba z 15 lat:) Ale takie ksiazki i poradniki uwielbiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja większość tych rzeczy opanowałam tak jak Ty w wieku 15-16 lat. Potem szkolenia kosmetyczne w AVON-ie na początku 2000 roku udoskonaliły mój kunszt. Jednak dobrze mieć taką książkę pod ręką ze względu na różnorodność rysunku oka. W końcu nie codziennie robi się makijaż wieczorowy, a co nieco ulatuje z pamięci ;)

      Usuń